Є інформація , що це Херсон. Підтверждення немає.
Такий ресторан в Херсоні справді є, але пива не варить, лише чеський імпорт. Треба СВЗ зі сканом етикетки туди направити )
З цим що робимо? Вантажимо - не вантажимо?
Пива вони не варять. А чиє продають - велике питання. Я би зробив окремий розділ - туди можна завантажити і Ліверпуль (ПП Килим), Бартоломей, Ідеал/Шумерське, Гамбрінус (бар) та інші етикетки, що неможливо віднести до конкретного виробника.
Пiдтримую пропозицiю Юри.
Скину подiбнi двi етикетки Севастополя.
Не можу вставити фото, лише ссилки.
http://i-fotki.info/19/e40b8436dfe5b4643938080aa2760f564e892c216853893.j...
http://i-fotki.info/19/63f5f3928f5cb34a02e125c55f34f70a4e892c216853975.j...
Ось і фото:
Відіслав Олександру скан, де видно, що етикетка від Пінти з Кремінної.
То сюди можна віднести і луганський "Лежакъ"? Чи "фастівські" "Берлінгер" та"Кошерне"?
Дай фото, а то не зрозуміло, про що мова
[URL=http://piccy.info/view3/8871911/8f2e6c379ad67689742ada1a5ccccbfd/][IMG]http://i.piccy.info/i9/f91b4ffe92cb6f9b4fffccc36da19bd4/1444851730/72818/715132/lezhak.jpg[/IMG][/URL][URL=http://i.piccy.info/a3c/2015-10-14-19-42/i9-8871911/674x440-r][IMG]http://i.piccy.info/a3/2015-10-14-19-42/i9-8871911/674x440-r/i.gif[/IMG][/URL]
[URL=http://piccy.info/view3/8871934/88820f923a8f9c6c1baad1a861f4936d/1200/][IMG]http://i.piccy.info/i9/2d06295292d30461229309f99ec231d1/1444852114/52632/715132/fstfik_800.jpg[/IMG][/URL][URL=http://i.piccy.info/a3c/2015-10-14-19-48/i9-8871934/800x454-r][IMG]http://i.piccy.info/a3/2015-10-14-19-48/i9-8871934/800x454-r/i.gif[/IMG][/URL]
не знаю, скільки в вище розміщеному пості shef хотів показати етикеток,але я побачив тільки такі зображення
зварено в Полтаві чи Сімферополі для ЛПЗ, який тоді вже не працював
Зварено в Полтаві для Луганська, етикетку клеєли на ПЕТ пляшки на розливі.
Такий ресторан в Херсоні справді є, але пива не варить, лише чеський імпорт. Треба СВЗ зі сканом етикетки туди направити )
З цим що робимо? Вантажимо - не вантажимо?
Пива вони не варять. А чиє продають - велике питання. Я би зробив окремий розділ - туди можна завантажити і Ліверпуль (ПП Килим), Бартоломей, Ідеал/Шумерське, Гамбрінус (бар) та інші етикетки, що неможливо віднести до конкретного виробника.
Пiдтримую пропозицiю Юри.
Скину подiбнi двi етикетки Севастополя.
Не можу вставити фото, лише ссилки.
http://i-fotki.info/19/e40b8436dfe5b4643938080aa2760f564e892c216853893.j...
http://i-fotki.info/19/63f5f3928f5cb34a02e125c55f34f70a4e892c216853975.j...
Не можу вставити фото, лише ссилки.
http://i-fotki.info/19/e40b8436dfe5b4643938080aa2760f564e892c216853893.j...
http://i-fotki.info/19/63f5f3928f5cb34a02e125c55f34f70a4e892c216853975.j...
Ось і фото:
Є інформація , що це Херсон. Підтверждення немає.
Відіслав Олександру скан, де видно, що етикетка від Пінти з Кремінної.
То сюди можна віднести і луганський "Лежакъ"? Чи "фастівські" "Берлінгер" та"Кошерне"?
Дай фото, а то не зрозуміло, про що мова
[URL=http://piccy.info/view3/8871911/8f2e6c379ad67689742ada1a5ccccbfd/][IMG]http://i.piccy.info/i9/f91b4ffe92cb6f9b4fffccc36da19bd4/1444851730/72818/715132/lezhak.jpg[/IMG][/URL][URL=http://i.piccy.info/a3c/2015-10-14-19-42/i9-8871911/674x440-r][IMG]http://i.piccy.info/a3/2015-10-14-19-42/i9-8871911/674x440-r/i.gif[/IMG][/URL]
[URL=http://piccy.info/view3/8871934/88820f923a8f9c6c1baad1a861f4936d/1200/][IMG]http://i.piccy.info/i9/2d06295292d30461229309f99ec231d1/1444852114/52632/715132/fstfik_800.jpg[/IMG][/URL][URL=http://i.piccy.info/a3c/2015-10-14-19-48/i9-8871934/800x454-r][IMG]http://i.piccy.info/a3/2015-10-14-19-48/i9-8871934/800x454-r/i.gif[/IMG][/URL]
[URL=http://piccy.info/view3/8871911/8f2e6c379ad67689742ada1a5ccccbfd/][IMG]http://i.piccy.info/i9/f91b4ffe92cb6f9b4fffccc36da19bd4/1444851730/72818/715132/lezhak.jpg[/IMG][/URL][URL=http://i.piccy.info/a3c/2015-10-14-19-42/i9-8871911/674x440-r][IMG]http://i.piccy.info/a3/2015-10-14-19-42/i9-8871911/674x440-r/i.gif[/IMG][/URL]
[URL=http://piccy.info/view3/8871934/88820f923a8f9c6c1baad1a861f4936d/1200/][IMG]http://i.piccy.info/i9/2d06295292d30461229309f99ec231d1/1444852114/52632/715132/fstfik_800.jpg[/IMG][/URL][URL=http://i.piccy.info/a3c/2015-10-14-19-48/i9-8871934/800x454-r][IMG]http://i.piccy.info/a3/2015-10-14-19-48/i9-8871934/800x454-r/i.gif[/IMG][/URL]
не знаю, скільки в вище розміщеному пості shef хотів показати етикеток,але я побачив тільки такі зображення
зварено в Полтаві чи Сімферополі для ЛПЗ, який тоді вже не працював
Зварено в Полтаві для Луганська, етикетку клеєли на ПЕТ пляшки на розливі.