По радянському періоду я б відносив всі етикетки зі штампами (заводу, ціни...) до повноцінних (нових) етикеток. З наддрукованим текстом друкарською машинкою - відносив би в різновиди.
Свою точку зору висказав в іншій темі - мені складно повірити, що використовували друкарську машину, а не штамп на заводі. Я розумію, що в радянські часи працюючих людей на підприємстві було багато і їх потрібно було чимсь зайняти. Але набагато швидше проштампувати пару десятків тисяч етикеток, чим продрукувати в друкарській машині, навіть через копірку. Це моя точка зору, основана на розрахунку затраченого часу.
Панове, є етикетка, що була надругована в типографії. Будь-які наддруковки, виправлення тощо - не міняють цю етикетку. Це як на банкнотах олівцем чи ручкою пишуть різні позначки. Але банкнота від цього для колекціонера не стає новою!
Тому пропоную за нові вважати лише етикетки зі штампами, що ідентифікують інший завод чи іншу назву сорту.
Всі інші наддруковки та штампи - в різновиди (кольєретки)!
Наприклад:
Етикетки якi не рахуються за рiзновиднicть i на сайтi розмiщуються в кольеретках:
1. Радянського перiоду що мають непропечатку фарби (брак).
2. Мають штамп "Без ГМО".
3. Мають виправлення в текстi вiд руки чи заклеенi надписи липкою стрiчкою (iншi роки, назва сорту, тощо).
4. ...
Етикетки якi являються повноцiнними етикетками:
1. Радянського перiоду якi мають наддруки (друкарська машинка та штампи) з назвою пивзаводу або iншоi цiни.
2. ...
Думаю, повинно бути десь так.
По радянському періоду я б відносив всі етикетки зі штампами (заводу, ціни...) до повноцінних (нових) етикеток. З наддрукованим текстом друкарською машинкою - відносив би в різновиди.
А в чому різниця? І чому такий вибірковий підхід? Також чому говоримо тільки про радянський період?
Свою точку зору висказав в іншій темі - мені складно повірити, що використовували друкарську машину, а не штамп на заводі. Я розумію, що в радянські часи працюючих людей на підприємстві було багато і їх потрібно було чимсь зайняти. Але набагато швидше проштампувати пару десятків тисяч етикеток, чим продрукувати в друкарській машині, навіть через копірку. Це моя точка зору, основана на розрахунку затраченого часу.
Про український період ще поговоримо...
Доречі, ця етикетка (в кольєретці) прийшла з заводу. То ж, Олександре, припущення вірне, але не завжди вірне. Прошу вибачення за каламбур :-)
Панове, є етикетка, що була надругована в типографії. Будь-які наддруковки, виправлення тощо - не міняють цю етикетку. Це як на банкнотах олівцем чи ручкою пишуть різні позначки. Але банкнота від цього для колекціонера не стає новою!
Тому пропоную за нові вважати лише етикетки зі штампами, що ідентифікують інший завод чи іншу назву сорту.
Всі інші наддруковки та штампи - в різновиди (кольєретки)!
Як бути з наддруківками зміни ціни в УРСР? Теж у кол*єретки?
Я вважаю, що так! Бо сама етикетка з типографії та ж сама!