2011 – навесні в мережі «Пивобар» вперше зустрічається пиво "Харківське №1" нової пивоварні ТОВ «Бірлюкс-Майстер», з осені з'явилися бокали та підставки під них. У грудні пиво почали розливати в ПЕТ-пляшку, зварені нові сорти "Харківське №2 темне" і "Харнівське №3". На пивоварні встановлено німецьке обладнання, яке раніше працювало в Одесі, на пивоварні «Нордлінгер».
2013 – при пивоварні відкритий фірмовий бар.
http://www.pivobar.ua
www.gulikbeer.com.ua