Пожелания...

129 відповідей [Останнє повідомлення]
alexandr2
Offline
Re: Пожелания...

Листи з відсканованими етикетками подивився. Сканер доволі непогано сканує металізовані етикетки (не має засвітлення). В той же час деякі "бойові! етикетки переливаються, так як  пересушені або не повністю вирівняні (хвилясті), що не дуже сподобається деяким учасникам форуму та відвідувачам сайту.

Можна брати в роботу. При цьому хотів би зазначити, що сканувати період СРСР не потрібно. Бажано, якщо етикетки будуть сканувати декілька чоловік, то щоб всі етикетки надсилалися разом. Чим більш буде підготовлена етикетка - вирізка, впорядкованість, кількість -  тим швидше швидкість завантаження.

 

uabeerman
Offline
Re: Пожелания...

alexandr2 wrote:
Відскановані:

великі: Київ "Пивзавод на Подолі", ПБК Крим, Лисичанськ, Кремінна, Мелітополь, Павлівка, Рівне, Тернопіль №1, Сармат

міні: "Славутич-Шато", Прилуки, Шульц Житомир, Генічінськ 

Олексій знову жене коней. Подивіться скільки ПЗ чекає завантаження. Я не знаю чому Саша мовчить, але з урахуванням довантаження нових етикеток вже розміщенних пивоварень обсяг роботи у нього на рік, і будуть відскановані Микулинці у березні чи у жовтні великого значення не має. І чому Микулинці, а не, наприклад, Калуш, чи Бердичів, Хмельницький? Чи Ви думаєте, що після відправлення Микулинців вони через місяць будуть завантажені? А ПЗ на Подолі, який вже рік чекає своєї черги, буде далі чекати? Може і так і буде, то Олександр регулює.

Пропозиція: давайте доповнювати вже завантажені пивоварні коментарями, де відмінності не явні, бо дуже багато часу, деколи, віднімає ідентифікування, і Олександру буде допомога.

sokol
Offline
Re: Пожелания...

Продовжую сканування Микулинців.

alexandr2
Offline
Re: Пожелания...

Що потрібно для улюбленої справи? Час і матеріал. Якщо дивитися назад, то був спочатку період, коли часу багато (правильніше сказати більш ніж зараз), а матеріалу мало або немає. Зараз навпаки - часу дуже обмаль, а матеріалу багато. В той же час правильно підготовлений завод, як показало завантаження Кремінної, зайняло 3 дні (правильніше 2,5 підходи до ноутбука), в той же час в пошті є до 50 листів з етикетками, які потрібно довантажити і на це потрібно набагато більше часу.

Багато хто з відвідувачів сайту мені скаржився, що деякі етикетки зовсім не зрозуміло чим відрізняються, але тільки Юра стабільно надсилає "додаткову інформацію", хай не для всіх етикеток, але надсилає. 

Сайт - це робота для душі та безкоштовно. Завжди радий будь-якій допомозі. І мені теж приємно, як  і Вам колеги, з ранку чи ввечері побачити нові етикетки на сайті та звірити їх зі  своїми...

 

 

 

 

 

lordroger
Offline
Re: Пожелания...

uabeerman wrote:

Олексій знову жене коней. Подивіться скільки ПЗ чекає завантаження. Я не знаю чому Саша мовчить, але з урахуванням довантаження нових етикеток вже розміщенних пивоварень обсяг роботи у нього на рік, і будуть відскановані Микулинці у березні чи у жовтні великого значення не має. І чому Микулинці, а не, наприклад, Калуш, чи Бердичів, Хмельницький? Чи Ви думаєте, що після відправлення Микулинців вони через місяць будуть завантажені? А ПЗ на Подолі, який вже рік чекає своєї черги, буде далі чекати? Може і так і буде, то Олександр регулює.

Пропозиція: давайте доповнювати вже завантажені пивоварні коментарями, де відмінності не явні, бо дуже багато часу, деколи, віднімає ідентифікування, і Олександру буде допомога.

Кому що заважає доповнювати?

А сканування - в чому питання? Нехай Олександр сканує. Воно нікому не заважає!

alexandr2
Offline
Re: Пожелания...

lordroger wrote:

Кому що заважає доповнювати?

А сканування - в чому питання? Нехай Олександр сканує. Воно нікому не заважає!

Так то воно так, але я б краще замінив значну кількість металізованих етикеток в деяких заводах...

lordroger
Offline
Re: Пожелания...

Я не зможу. Нормально сканери сприймають метал у Юрія, Григорія та Олександра. Спробуй їм замовити! :)

sokol
Offline
Re: Пожелания...

Олександр писав: "В той же час деякі "бойові! етикетки переливаються, так як  пересушені або не повністю вирівняні (хвилясті), що не дуже сподобається деяким учасникам форуму та відвідувачам сайту."

Прибрав зайвий клей на зворотній стороні етикетки, і скани стали більш меньше хорошими.

 

lordroger
Offline
Re: Пожелания...

Хорошими чи добрими? ;)

sokol
Offline
Re: Пожелания...

Хорошими і не дуже злими

sokol
Offline
Re: Пожелания...

Закінчив сканування Микулинців. Упорядковую. Чекаю на готовність Олександра прийняти скани.

alexandr2
Offline
Re: Пожелания...

"Довантажуємо": надіслані "добавки"

Плануємо: Київ "Пивзавод на Подолі"

Відскановані:

великі: ПБК Крим, Лисичанськ, Мелітополь, Рівне, Тернопіль №1, Сармат

міні: "Славутич-Шато", Прилуки, Генічеськ, Сокільники

uabeerman
Offline
Re: Пожелания...

alexandr2 wrote:

"Довантажуємо": надіслані "добавки"

Плануємо: Київ "Пивзавод на Подолі"

Відскановані:

великі: ПБК Крим, Лисичанськ, Мелітополь, Рівне, Тернопіль №1, Сармат

міні: "Славутич-Шато", Прилуки, Генічеськ, Сокільники

Глянув на чергу відсканованих заводів і тільки зараз звернув увагу, що нема в ній Охтирки і Умані, які Олексій повинен був відправити Олександру ще взимку. То де вони?

Gulikbeer
Offline
Re: Пожелания...

І в мене побажання. Сашко, ти хоч графік завантажень викладай. А то набридає кожен вечір перевіряти )

alexandr2
Offline
Re: Пожелания...

"Довантажуємо": надіслані "добавки"

Завантажуємо: Київ "Пивзавод на Подолі"

Відскановані:

великі: ПБК Крим, Лисичанськ, Мелітополь, Рівне, Тернопіль №1, Сармат, Охтирка, Умань, Микулинці

міні: "Славутич-Шато", Прилуки, Генічеськ, Сокільники

 

Тепер правильно?

alexandr2
Offline
Re: Пожелания...

Gulikbeer wrote:

І в мене побажання. Сашко, ти хоч графік завантажень викладай. А то набридає кожен вечір перевіряти )

В мене дуже плаваючий графік... )

Юрко, так ти не тільки перевіряй -  є нові етикетки чи немає, а й відмічай. ;)

 

 

 

 

Gulikbeer
Offline
Re: Пожелания...

alexandr2 wrote:
а й відмічай. ;)

то ти виклади усі, я й відмічу )

uabeerman
Offline
Re: Пожелания...

alexandr2 wrote:

"Довантажуємо": надіслані "добавки"

Завантажуємо: Київ "Пивзавод на Подолі"

Відскановані:

великі: ПБК Крим, Лисичанськ, Мелітополь, Рівне, Тернопіль №1, Сармат, Охтирка, Умань, Микулинці

міні: "Славутич-Шато", Прилуки, Генічеськ, Сокільники

 

Тепер правильно?

Мабуть, так.

uabeerman
Offline
Re: Пожелания...

Який завод наступний на завантаження?

alexandr2
Offline
Re: Пожелания...

Ще думаю. Поки є що завантажувати - Юра надіслав етикетки та коментарі до етикеток.

До завантаження Києва №2 займався Лисичанськом.

alexandr2
Offline
Re: Пожелания...

"Довантажуємо": надіслані "добавки" -  Запоріжжя "Пінта" та "Заїмка", Харків "Ватсон" та "Альтбір", Одеса "Пивний сад", Дніпропетровськ, Марганець

Завантажуємо: Лисичанськ

Відскановані:

великі: ПБК Крим, Мелітополь, Рівне, Тернопіль №1, Сармат, Охтирка, Умань, Микулинці

міні: "Славутич-Шато", Овідіополь

alexandr2
Offline
Re: Пожелания...

"Довантажуємо": надіслані "добавки" 

Завантажуємо: Лисичанськ

Відскановані:

великі: ПБК Крим, Мелітополь, Рівне, Тернопіль №1, Сармат, Охтирка, Умань, Микулинці

міні: "Славутич-Шато", Овідіополь, Пустомити, Стрий, Володимир-Волинський, 

alexandr2
Offline
Re: Пожелания...

Тих небагатьох колег, хто активно користується сайтом, хотів проінформувати про подальші кроки.

Довантажити етикетки радянського періоду. Залишилися заводи: Тернопіль №1, Умань (пивзавод), Хмельницький, Микулинці, Донецьк, Радомишль, Львів.  Чи ще якісь?

 

uabeerman
Offline
Re: Пожелания...

Сімферополь, Мелітополь Калуш.

alexandr2
Offline
Re: Пожелания...

uabeerman wrote:

Сімферополь, Мелітополь Калуш.

А-а, Сімферополь "Крим". В 2016 хотів з ним працювати, але чомусь половина зображень у Володі не відкривалась.

Antares
Зображення користувача Antares.
Offline
Re: Пожелания...

Форуму "Мир пива" гаплик? Як-не-як, а відслідковувати новинки він допомагав. Пропоную актуальною інформацією ділитись тут.

Gulikbeer
Offline
Re: Пожелания...

побажання гарне. Але фото займають багато місця на сайті, який й так переповнений. Можна, звісно, користуватися фотохостингами, але вони мруть як мухи :-)

alexandr2
Offline
Re: Пожелания...

Antares wrote:

Форуму "Мир пива" гаплик? Як-не-як, а відслідковувати новинки він допомагав. Пропоную актуальною інформацією ділитись тут.

Колись, на початку роботи з сайтом, була у мене така теоретична ідея про об'єднання/приєднання цих двох сайтів. І на той час хотілось поспілкуватись з цього приводу з власниками Форуму. Але як і більшість ідей, пов'язаних з цим сайтом, всі вони (ідеї) відпадали дивлячись на активність, а вірніше неактивність відвідувачів сайту.

Сам Форум  мене заблокував під час зміни своєї електронної пошти (ру на юа). Відновитися не зміг, так більш і не відвідував з 2017. Хоча повністю згоден з Олексієм про те щодеякі розділи були  б цікаві для цього сайту.

alexandr2
Offline
Re: Пожелания...

Gulikbeer wrote:

побажання гарне. Але фото займають багато місця на сайті, який й так переповнений. Можна, звісно, користуватися фотохостингами, але вони мруть як мухи :-)

З хостингами я теж не хотів би працювати. Підтримую Юрія в цьому сенсі. Якщо щось бачу цікаве на якомусь хостингу зразу його з відти беру - бо не надійно у відрізках часу.

З місцем на сайті все доволі просто - закінчується, ти докуповуєш і працюєш далі. Таке було вже ндекілька раз. 

Інша справа, що не всі розберуться як сюди вантажити, хоча зареєстровані користувачі можуть це робити.

На момент створення сайту було вирішено, що буде використовуватись форум, який був в цій оболонці сайту. Ідея з виглядом форуму як "а-ля на Форумі" була відкинута через потребу багато робити переробок для цієї оболонки. І вирішено було зробити щось краще по етикеткам.