Пожелания...

129 відповідей [Останнє повідомлення]
alexandr2
Offline
Re: Пожелания...

uabeerman wrote:

Та й побажання закінчилися...

Головне, щоб бажання не закінчилося працювати з каталогом ;)

 

alexandr2
Offline
Re: Пожелания...

uabeerman wrote:

Судячи, що пішов Луцьк, Полтаву закінчив завантажувати?

По Полтаві залишилось декілька етикеток: КЕГ етикетка, пару горлових, Вакула... та й здається все

alexandr2
Offline
Re: Пожелания...

"Догружаем": Полтава + присланные "добавки"(Пивная Дума, Пинта, Одесская частная пивоварня, Измаил)

"Загружаем": Луцкий пивзавод

Oтсканированы:

большие: Киев "Пивзавод на Подоле", ПБК Крым

мини: "Славутич-Шато", Прилуки, Киев (Брюгге)

alexandr2
Offline
Re: Пожелания...

"Догружаем": Луцкий пивзавод + присланные "добавки"

"Готовим к загрузке": ПБК Крым

Oтсканированы:

большие: Киев "Пивзавод на Подоле"

мини: "Славутич-Шато", Прилуки

 

lordroger
Offline
Re: Пожелания...

uabeerman wrote:

Та й побажання закінчилися...

Так мені вже нічого і не залишилося сканувати? Чи ще щось є?

uabeerman
Offline
Re: Пожелания...

lordroger wrote:

uabeerman wrote:

Как продвигается ЛИСПИ, Алексей?

Да как-то я тормознул. После праздников начну ;)

Може тоді ти мав на увазі сьогоднішні свята?

lordroger
Offline
Re: Пожелания...

uabeerman wrote:

Как продвигается ЛИСПИ, Алексей?

Лиспи отсканировал и отправил Александру. Так что ждем появления в каталоге.

 

uabeerman
Offline
Re: Пожелания...

Точно за останні три дні зробив. 28.12.14р Олександр нічого не писав за Лисичанськ.

lordroger
Offline
Re: Пожелания...

Коллеги, если нет возражений, то я начинаю сканировать Сармат.

uabeerman
Offline
Re: Пожелания...

Мені без різниці, але, думаю, Саші більше сподобався б Мелітополь.

lordroger
Offline
Re: Пожелания...

uabeerman wrote:

Точно за останні три дні зробив. 28.12.14р Олександр нічого не писав за Лисичанськ.

Я тільки 31.12.2014 надіслав ))

А робив набагато довше - десь тиждень.

lordroger
Offline
Re: Пожелания...

uabeerman wrote:

Мені без різниці, але, думаю, Саші більше сподобався б Мелітополь.

Та вже почав сканувати Сармат. Наступним буде Мелітополь. Чи, може, хтось візьме його (Мелітополь) на себе?

uabeerman
Offline
Re: Пожелания...

Якщо на Лисичанськ витратив тиждень. то Сармат за 3 тижні зробиш!

А Мелітополь до кінця січня відскануєш, Мелітополь то твоя зона.

lordroger
Offline
Re: Пожелания...

Добре, пане адміністратор! ))

Сармат, Кремінна та Мелітополь - мої заводи.

uabeerman
Offline
Re: Пожелания...

До кінця січня всі три?! ))

lordroger
Offline
Re: Пожелания...

Ой, не будемо загадувати. Я вже працюю над ними ))

uabeerman
Offline
Re: Пожелания...

Чудово! Тоді  швидше закінчиш!

alexandr2
Offline
Re: Пожелания...

lordroger wrote:

uabeerman wrote:

Точно за останні три дні зробив. 28.12.14р Олександр нічого не писав за Лисичанськ.

Я тільки 31.12.2014 надіслав ))

Відкрив електронну скриньку, а там листів від Олексія - за весь 2014 рік менш було ))

Олексій, хотів сказати, що горлові я можу брати з сайта Володі Зязіна.

lordroger
Offline
Re: Пожелания...

alexandr2 wrote:

Відкрив електронну скриньку, а там листів від Олексія - за весь 2014 рік менш було ))

Олексій, хотів сказати, що горлові я можу брати з сайта Володі Зязіна.

Ну то ж я старався не вдарити в багнюку обличчям. ))

А про горлові мене вже Гриша надоумив. Забув я про цей момент...

alexandr2
Offline
Re: Пожелания...

"Догружаем": Луцкий пивзавод + присланные "добавки"

Oтсканированы:

большие: Киев "Пивзавод на Подоле", ПБК Крым, Лисичанск, Кременная

мини: "Славутич-Шато", Прилуки

uabeerman
Offline
Re: Пожелания...

Отсканировал Павловку, сканирую Ровно, на очереди Тернополь №1.

lordroger
Offline
Re: Пожелания...

Совместно с Григорием отсканированы: Кременная, Мелитополь, Уманский ПЗ и Сармат.

Начинаем сканить Ахтырку.

alexandr2
Offline
Re: Пожелания...

"Догружаем": присланные "добавки" (от всех активных пользователей)

Oтсканированы:

большие: Киев "Пивзавод на Подоле", ПБК Крым, Лисичанск, Кременная, Мелитополь, Павловка

мини: "Славутич-Шато", Прилуки, Шульц Житомир

 

alexandr2 wrote:

Відкрив електронну скриньку, а там листів від Олексія - за весь 2014 рік менш було ))

Невірна інформація: Відкрив електронну скриньку, а там листів від Олексія - за весь 2013 - 2014 рік менш було ))

lordroger
Offline
Re: Пожелания...

Ну так наздоганяємо! Та і тебе намагаємось підштовхувати )))

uabeerman
Offline
Re: Пожелания...

Відправив Олександру Рівне, та Тернопіль ПЗ №1. Закінчив свою частину Сармата. Поки перерва, думаю у Олександра вистачить матеріалу для завантаження. Чекаємо.

lordroger
Offline
Re: Пожелания...

Героїчними зусиллями разом із Григорієм відсканували Сармат. Надіслав його Олександру.

На черзі - Охтирка.

alexandr2
Offline
Re: Пожелания...

lordroger wrote:

Героїчними зусиллями разом із Григорієм відсканували Сармат...

Відкрив пошту, був у шоці...

lordroger
Offline
Re: Пожелания...

Чого так? Це ж не Львів зі Славутичем, і не Оболонь з Харковом та Миколаєвом. )))

uabeerman
Offline
Re: Пожелания...

alexandr2 wrote:

lordroger wrote:

Героїчними зусиллями разом із Григорієм відсканували Сармат...

Відкрив пошту, був у шоці...

Що, поштова скринька луснула?

alexandr2
Offline
Re: Пожелания...

"Довантажуємо": надіслані "добавки" (прохання не дублювати свої листи з етикетками)

Відскановані:

великі: Київ "Пивзавод на Подолі", ПБК Крим, Лисичанськ, Кремінна, Мелітополь, Павлівка, Рівне, Тернопіль №1, Сармат

міні: "Славутич-Шато", Прилуки, Шульц Житомир, Генічінськ

lordroger
Offline
Re: Пожелания...

Мабуть, Генічеськ?

lordroger
Offline
Re: Пожелания...

Разом із Григорієм відсканували Охтирку. Відправлена Олександру.

Цього року з великих заводів, мабуть, більше нічого сканувати не буду. )))

alexandr2
Offline
Re: Пожелания...

lordroger wrote:

Цього року з великих заводів, мабуть, більше нічого сканувати не буду. )))

А чого так? Невідомо коли в тебе буде наступний період вільного часу ))

uabeerman
Offline
Re: Пожелания...

А я на що? Я тут, недалеко, якщо потрібно, підкину дрова в піч, аби горіло. Думаю, Олександру вистачить вже надісланного матеріалу на пару років!

lordroger
Offline
Re: Пожелания...

Олександре, якщо замало насканували, то говори, який завод ще відсканувати. Я можу ))

lordroger
Offline
Re: Пожелания...

Панове, а хтось робив Микулинці?

uabeerman
Offline
Re: Пожелания...

Ніхто! Там майже все метализоване.

lordroger
Offline
Re: Пожелания...

Просто я вчора дві етикетки відсканував! ))

Gulikbeer
Offline
Re: Пожелания...

lordroger wrote:
Просто я вчора дві етикетки відсканував! ))

Вважай, 0,5% справи зроблено )))

lordroger
Offline
Re: Пожелания...

Нічого подібного! Сканував та обробляв більше години! Отже зробив десь близько 1,5%! )))

sokol
Offline
Re: Пожелания...

Можу почати сканувати Микулинці, а потім  будете доповнювати, чого у мене не вистачає.

Gulikbeer
Offline
Re: Пожелания...

гарна думка! Тільки будь-ласка, роби зразу доповнення у вигляді опису відмінностей, якщо вони не одразу кидаються в око

lordroger
Offline
Re: Пожелания...

Олександре, починай сканувати!

sokol
Offline
Re: Пожелания...

Домовилися. Сканую і коментую різницю.

alexandr2
Offline
Re: Пожелания...

Микулинці дуже важкий завод, так як там дуже багато металізованих етикеток. Через це прохання зкоординувати роботу. Подвитись, як у кого сканує сканер металізовані етикетки чи відразу етикетки обробляти у якійсь програмі. Не хотілось через деякий час перезавантажувати завод. 

lordroger
Offline
Re: Пожелания...

Я так розумію, що якщо Олександр сам запропонував, то він розуміє, що зтикнеться з металізованим папером, який треба відсканувати в належній якості?

Gulikbeer
Offline
Re: Пожелания...

Металізований папір можу взяти на себе, мій сканер начеб-то непогано з ним вправляється. Одна погано, цей місяць в мене дуже насичений 

lordroger
Offline
Re: Пожелания...

Нехай Олександр Соколик скаже, чи потрібна йому допомога!

sokol
Offline
Re: Пожелания...

Вчора відсканував декілька етикеток в тому числі і металіку. Олександре, давай я їх скину тобі, і якщо якість влаштовує, продовжу, а якщо ні, то відсканую не міталізовані, а коли Юрій зможе долучитися, то продовжить роботу з металізованими.

sokol
Offline
Re: Пожелания...

Щойно відправив Олександру два листа зі сканами. Слово за власником сайту.