Відправив Олександру Рівне, та Тернопіль ПЗ №1. Закінчив свою частину Сармата. Поки перерва, думаю у Олександра вистачить матеріалу для завантаження. Чекаємо.
Микулинці дуже важкий завод, так як там дуже багато металізованих етикеток. Через це прохання зкоординувати роботу. Подвитись, як у кого сканує сканер металізовані етикетки чи відразу етикетки обробляти у якійсь програмі. Не хотілось через деякий час перезавантажувати завод.
Вчора відсканував декілька етикеток в тому числі і металіку. Олександре, давай я їх скину тобі, і якщо якість влаштовує, продовжу, а якщо ні, то відсканую не міталізовані, а коли Юрій зможе долучитися, то продовжить роботу з металізованими.
Та й побажання закінчилися...
Головне, щоб бажання не закінчилося працювати з каталогом ;)
Судячи, що пішов Луцьк, Полтаву закінчив завантажувати?
По Полтаві залишилось декілька етикеток: КЕГ етикетка, пару горлових, Вакула... та й здається все
"Догружаем": Полтава + присланные "добавки"(Пивная Дума, Пинта, Одесская частная пивоварня, Измаил)
"Загружаем": Луцкий пивзавод
Oтсканированы:
большие: Киев "Пивзавод на Подоле", ПБК Крым
мини: "Славутич-Шато", Прилуки, Киев (Брюгге)
"Догружаем": Луцкий пивзавод + присланные "добавки"
"Готовим к загрузке": ПБК Крым
Oтсканированы:
большие: Киев "Пивзавод на Подоле"
мини: "Славутич-Шато", Прилуки
Та й побажання закінчилися...
Так мені вже нічого і не залишилося сканувати? Чи ще щось є?
Как продвигается ЛИСПИ, Алексей?
Може тоді ти мав на увазі сьогоднішні свята?
Как продвигается ЛИСПИ, Алексей?
Лиспи отсканировал и отправил Александру. Так что ждем появления в каталоге.
Точно за останні три дні зробив. 28.12.14р Олександр нічого не писав за Лисичанськ.
Коллеги, если нет возражений, то я начинаю сканировать Сармат.
Мені без різниці, але, думаю, Саші більше сподобався б Мелітополь.
Точно за останні три дні зробив. 28.12.14р Олександр нічого не писав за Лисичанськ.
Я тільки 31.12.2014 надіслав ))
А робив набагато довше - десь тиждень.
Мені без різниці, але, думаю, Саші більше сподобався б Мелітополь.
Та вже почав сканувати Сармат. Наступним буде Мелітополь. Чи, може, хтось візьме його (Мелітополь) на себе?
Якщо на Лисичанськ витратив тиждень. то Сармат за 3 тижні зробиш!
А Мелітополь до кінця січня відскануєш, Мелітополь то твоя зона.
Добре, пане адміністратор! ))
Сармат, Кремінна та Мелітополь - мої заводи.
До кінця січня всі три?! ))
Ой, не будемо загадувати. Я вже працюю над ними ))
Чудово! Тоді швидше закінчиш!
Точно за останні три дні зробив. 28.12.14р Олександр нічого не писав за Лисичанськ.
Я тільки 31.12.2014 надіслав ))
Відкрив електронну скриньку, а там листів від Олексія - за весь 2014 рік менш було ))
Олексій, хотів сказати, що горлові я можу брати з сайта Володі Зязіна.
Відкрив електронну скриньку, а там листів від Олексія - за весь 2014 рік менш було ))
Олексій, хотів сказати, що горлові я можу брати з сайта Володі Зязіна.
Ну то ж я старався не вдарити в багнюку обличчям. ))
А про горлові мене вже Гриша надоумив. Забув я про цей момент...
"Догружаем": Луцкий пивзавод + присланные "добавки"
Oтсканированы:
большие: Киев "Пивзавод на Подоле", ПБК Крым, Лисичанск, Кременная
мини: "Славутич-Шато", Прилуки
Отсканировал Павловку, сканирую Ровно, на очереди Тернополь №1.
Совместно с Григорием отсканированы: Кременная, Мелитополь, Уманский ПЗ и Сармат.
Начинаем сканить Ахтырку.
"Догружаем": присланные "добавки" (от всех активных пользователей)
Oтсканированы:
большие: Киев "Пивзавод на Подоле", ПБК Крым, Лисичанск, Кременная, Мелитополь, Павловка
мини: "Славутич-Шато", Прилуки, Шульц Житомир
Відкрив електронну скриньку, а там листів від Олексія - за весь 2014 рік менш було ))
Невірна інформація: Відкрив електронну скриньку, а там листів від Олексія - за весь 2013 - 2014 рік менш було ))
Ну так наздоганяємо! Та і тебе намагаємось підштовхувати )))
Відправив Олександру Рівне, та Тернопіль ПЗ №1. Закінчив свою частину Сармата. Поки перерва, думаю у Олександра вистачить матеріалу для завантаження. Чекаємо.
Героїчними зусиллями разом із Григорієм відсканували Сармат. Надіслав його Олександру.
На черзі - Охтирка.
Героїчними зусиллями разом із Григорієм відсканували Сармат...
Відкрив пошту, був у шоці...
Чого так? Це ж не Львів зі Славутичем, і не Оболонь з Харковом та Миколаєвом. )))
Героїчними зусиллями разом із Григорієм відсканували Сармат...
Відкрив пошту, був у шоці...
Що, поштова скринька луснула?
"Довантажуємо": надіслані "добавки" (прохання не дублювати свої листи з етикетками)
Відскановані:
великі: Київ "Пивзавод на Подолі", ПБК Крим, Лисичанськ, Кремінна, Мелітополь, Павлівка, Рівне, Тернопіль №1, Сармат
міні: "Славутич-Шато", Прилуки, Шульц Житомир, Генічінськ
Мабуть, Генічеськ?
Разом із Григорієм відсканували Охтирку. Відправлена Олександру.
Цього року з великих заводів, мабуть, більше нічого сканувати не буду. )))
Цього року з великих заводів, мабуть, більше нічого сканувати не буду. )))
А чого так? Невідомо коли в тебе буде наступний період вільного часу ))
А я на що? Я тут, недалеко, якщо потрібно, підкину дрова в піч, аби горіло. Думаю, Олександру вистачить вже надісланного матеріалу на пару років!
Олександре, якщо замало насканували, то говори, який завод ще відсканувати. Я можу ))
Панове, а хтось робив Микулинці?
Ніхто! Там майже все метализоване.
Просто я вчора дві етикетки відсканував! ))
Вважай, 0,5% справи зроблено )))
Нічого подібного! Сканував та обробляв більше години! Отже зробив десь близько 1,5%! )))
Можу почати сканувати Микулинці, а потім будете доповнювати, чого у мене не вистачає.
гарна думка! Тільки будь-ласка, роби зразу доповнення у вигляді опису відмінностей, якщо вони не одразу кидаються в око
Олександре, починай сканувати!
Домовилися. Сканую і коментую різницю.
Микулинці дуже важкий завод, так як там дуже багато металізованих етикеток. Через це прохання зкоординувати роботу. Подвитись, як у кого сканує сканер металізовані етикетки чи відразу етикетки обробляти у якійсь програмі. Не хотілось через деякий час перезавантажувати завод.
Я так розумію, що якщо Олександр сам запропонував, то він розуміє, що зтикнеться з металізованим папером, який треба відсканувати в належній якості?
Металізований папір можу взяти на себе, мій сканер начеб-то непогано з ним вправляється. Одна погано, цей місяць в мене дуже насичений
Нехай Олександр Соколик скаже, чи потрібна йому допомога!
Вчора відсканував декілька етикеток в тому числі і металіку. Олександре, давай я їх скину тобі, і якщо якість влаштовує, продовжу, а якщо ні, то відсканую не міталізовані, а коли Юрій зможе долучитися, то продовжить роботу з металізованими.
Щойно відправив Олександру два листа зі сканами. Слово за власником сайту.